Get Adobe Flash player
Follow us on Twitter

Happy New Year 2011!

New Year.jpgW imieniu redakcji portalu pragnę wszystkim partnerom, użytkownikom, jak i wszystkim zainteresowanym energetyką wiatrową życzyć szczęśliwego i przede wszystkim wietrznego Nowego Roku 2011!

W minionym roku postawiliśmy pierwsze kroki w drodze do celu, którym jest zostanie najważniejszym branżowym portalem. Największa praca jeszcze przed nami. Na razie pokazaliśmy zarys możliwości naszego portalu, lecz w Nowym Roku 2011 pragniemy stać się najważniejszym graczem w branży.

Czy uda nam się osiągnąć ten cel zależy również od Państwa - od firm pracujących w branży energetyki wiatrowej. Już w tym roku zebraliśmy wiele pozytywnych opinii, zarówno od firm wkraczających na rynek, jak i firm zajmujące czołowe miejsca w branży. 

Na Nowy Rok życzę nam wiele interesujących artykułów, zarówno opisujących najważniejsze wydarzenia, jak i nowe technologię, które umożliwią nam efektywniej rozpowszechniać energetykę wiatrową w Polsce.

Wszystkim życzę zdrowia, spełnienia marzeń oraz Nowego Roku 2011, który przyczyni się znacząco do rozpowszechnienia energetyki wiatrowej w Polsce oraz zwiększenia akceptancji społecznej.

mgr. inż. Thomas Burzynski

Zmieniony (Piątek, 31 Grudzień 2010 19:06)

 
PWE CC on Facebook
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com